TOOL-TEMP AG

Švajčiarská firma TOOL-TEMP AG je najväčším výrobcom termoregulačných prístrojov v Evrope. Už viac ako 30 rokov firma vyvíja a vyrába temperačné prístroje a chladiace prístroje vysokej kvality pre širokú škálu priemyselných odvetví. Kvôli rychle rastúcím požiadavkám po prístrojoch TOOL-TEMP bola firma v minulých rokoch nútená radikálne zväčšiť svoje výrobné kapacity. V roku 2002 bol postavený nový moderný výrobný komplex v Sulgene.

V súčastnosti TOOL-TEMP vyrábá ročne okolo 9.000 temperačných a chladicích prístrojou hlavne pre plastikársky priemysel, tlakové liatie kovov, chemický, farmaceutický, potravinárský, strojárensky priemyslel a mnoho iných odvetví. Poskytujeme komplexnú ponuku termoregulačných prístrojov vyrábaných sériovo aj na zákazku, na základe individuálných potrieb zákazníkov.

Naša sila vychádza najmä z vlastného vývoja a vlastnej výroby rady komponentov. TOOL-TEMP nepoužívá štandardné súčiastky, ktoré sú bežne k dostaniu. Naopak sami vyvíjame a vyrábame všetky komponenty, které dokážeme vyrobiť v lepšej kvalite a z nižšími nákladmi. Takto postupujeme pri výrobe čerpadiel, tepelných výmeníkov, relé, elektronických regulátorov teploty a mnohých iných súčiastok. Naše prístroje sú neustále vylepšované a inovované tak, aby vyhovovali potrebám zákazníkov.

Každý z prístrojov TOOL-TEMP je pred expedicou preverený podrobným a všestranným testom, a aj vďaka tejto prísnej výstupnej kontrole sú poruchy našich temperačných a chladiacích jednotiek výnimočné. Naše prístroje sa naopak vyznačujú vysokou presnosťou, spoľahlivosťou, odolnosťou a veľmi dlhou životnosťou, to všetko pri zachování veľmi priaznivej ceny.